Spotkanie z Pisarką Alicją Biedrzycką

Biblioteka jako skarbnica książek, stanowi niezwykłe miejsce, w którym można odnaleźć źródła rozwoju wyobraźni, wiedzy, wartości moralnych czy pasji. Świadomi tego są nasi uczniowie i w celu rozwijania zainteresowań związanych z czytelnictwem, pierwszoklasiści udali się 23.11. do pobliskiej Biblioteki Kraków - Filii nr 20. Mieli okazję porozmawiać z pracownikami tej placówki oraz uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez zaproszonego gościa - Panią Alicję Biedrzycką. Autorka książek m.in. o świętej Jadwidze opowiedziała dzieciom o ciekawostkach związanych z koronowaniem patronki naszej szkoły. Uczniowie klas I z zaangażowaniem dzielili się swoją wiedzą czego zwieńczeniem było rozwiązanie krzyżówki.