Zapraszamy do udziału w konkursach

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur” oraz w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

“Kangur” odbędzie się 21 marca 2024r. Koszt uczestnictwa wynosi 16 zł od osoby.

“Świetlik” odbędzie się 12 marca 2024r. Koszt uczestnictwa wynosi 16 zł od osoby.

Na stronie https://swietlik.edu.pl/ 16 stycznia zostaną opublikowane eksperymenty, do których będą odnosić się niektóre pytania konkursowe.

Warunkiem uczestnictwa w konkursach jest uiszczenie opłaty wymaganej przez organizatora oraz dostarczenie podpisanej przez rodziców zgody na uczestnictwo w konkursie. Zgody należy oddać odpowiednim nauczycielom.

Klasy I – III – wszystkie zgody oddajemy wychowawcom.

Klasy IV – VIII następującym nauczycielom:

Świetlik - zgody oddajemy pani Agacie Chmielowiec

Kangur - zgody oddajemy pani Anecie Grzeszczyk

Pieniądze należy wpłacić do klasowego skarbnika.

Skarbników klasowych proszę o przesłanie pieniędzy na konto szkoły tytułem: „klasa-nazwa-konkursu-liczba uczestników” do 19 stycznia oraz wysłanie do sekretariatu potwierdzenia przelewu i imiennej listy uczestników.

Do każdego z konkursów proszę wykonać osobny przelew.

W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą.

Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata Nowak